VIDEO: iespējams, pats neveiksmīgākais (vai tomēr labākais?) izjokošanas veids!

0 komentāri

Pēdējos gados internetā populāri ir ne tikai dažāda veida dzīvnieku video, bet arī draugu izjokošanas, un pēc šā materiāla nākšanas klajā tās pavisam noteikti ir sasniegušas pavisam citu līmeni. Taču – vai tā vajag darīt?

Varam nobiedēt, dažādi izjokot, taču imitēt nolaupīšanu un pat nogalināšanu, kad cilvēks pārbīstas līdz nesaprašanai – tas, šķiet, varētu būt par daudz. Taču neviennozīmīgi, jo komentāros pie šā video redzami dažādi viedokļi – vieni uzskata, ka šis bija ļoti labi izplānots joks un domā to atkārtot arī ar saviem draugiem. Citi saka, ka šis ir kas anormāls un to noteikti nevajadzētu darīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Spriežot pēc patīk/nepatīk attiecības, pārliecinoši lielākā daļa nosoda šādu drauga rīcību, taču neatkarīgi no tā video jau paguvis sakrāt vairāk nekā 2,2 miljonus skatījumu.

Foto

Video redzams, kā kāds jaunietis vārdā Sems izjoko savu labāko draugu Kolbiju, imitējot savu, gan arī drauga nolaupīšanu, bet beigās vienu no viņiem otra acu priekšā it kā nošauj! Kāda bija reakcija, un kā tas viss notika? Skaties video!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas