VIDEO: grupu Dzelzs Vilks un The Sound Poets mūziķi pārtop par viesmīļiem!

0 komentāri

Šogad Mūzikas ierakstu gada balva Zelta mikrofons notiks 20. reizi, un balvas tiks pasniegtas kopumā 20 kategorijās. Balsojumā par Gada labāko dziesmu šogad cīnās arī grupas The Sound Poets un Dzelzs Vilks. Kopā ar mūziķiem veiksim eksperimentu!

Grupas Dzelzs Vilks solists Juris Kaukulis iejūtas kafejnīcas darbinieka lomā. Tikmēr The Sound Poets dalībnieki dodas pārvērtību virzienā! Kādi secinājumi mūziķiem bija pēc šīs nelielās pārbaudes? Skaties raidījuma Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas