VIDEO: domā, ka vizināties ar slēpēm aiz auto ir traki!? Paskaties, kā ziemā izklaidējas krievi!

0 komentāri

Interneta pasauli satricinājis video, kurā redzams, kā kāds krievu jaunietis ziemas priekus Maskavas apgabala Ļeņingradā izmanto pēc pilnas programmas. Viņš uzkāpis uz slēpēm, piesējis striķi pie vilciena vagona un velkas līdzi.

Turklāt tas vēl nav viss – šis jaunais pārgalvis ticis uzfilmēts ar kameru, kas atradās viņa drauga rokās, kurš, savukārt, bija vienkārši pieķēries vilciena vagona aizmugurē. Kā izskatās, šis izpriecu brauciens noslēdzies ar iespējamu kritienu, taču var redzēt, ka ekstrēmists nav cietis un turpina kustēties kā līdz šim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video tika ievietots Krievijas kibertelpā un momentāni kļuva “virāls”, kas ļāva tam iegūt milzu popularitāti un iekļūt medijos.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas