Video: Cik labi ir būt inženiera sunim!

0 komentāri

Darba dienas izskaņā dažkārt, iespējams, neko citu nevajag, kā tikai tenisa bumbiņu un luncinošu asti, kas sagaida mājās, un kam to pamest. Taču visam reiz pienāk gals, un visi suņa īpašnieka zina, lai arī cik ilgi jūs ar suni nespēlētos, četrkājainajam draugam nekad nebūs gana.

Kādam inženierim (valsts un video izcelsme nav zināma), radās atrisinājums šai “problēmai”, kas ļoti uzskatāmi un pat smieklīgi atrādīta video. Galvenais, neaizmirstam pirms tam mazliet sunīti patrenē, lai tas to var darīt pats ar savām ķepām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas