VIDEO: “Bierfests” Vērmanes dārzā sācies uz urrā!

0 komentāri

Nu jau ikgadējais Alus festivāls Vērmanes dārzā, kā vienmēr, pulcē miestiņa cienītāju tūkstošus. Kad alutiņš nobaudīts, kāds vīrs jau bija gatavs iekarot parka deju grīdu, kas, jāatzīst, izdevās diezgan labi!

Sociālajos tīklos vairāki cilvēki saviem draugiem dalījās ar dejotāja sniegumu, un gandrīz visi, kas apskatījuši šos video, atzinīgi izsakās par vīrieša sniegumu. Viens no komentāriem ir trāpīts desmitniekā: “Dance like no one watching” jeb dejo tā, it kā neviens neskatītos!

Ja vēl kādam ir kāds materiāls ar šo lielisko horeogrāfu, portāls Skaties.lv aicina Tevi atsūtīt mums uz pasts@skaties.lv, un, iespējams, kāds no jums saņems pārsteiguma balvu ar Skaties.lv simboliku.

VIDEO

Iekustini alus dupsi

Posted by Annija Veide on Thursday, May 28, 2015

Vērienīgākais Baltijas alus festivāls Latviabeerfest pulcē alus darītājus no visas Latvijas un ārvalstīm. Festivāla laikā būs iespēja degustēt vairāk nekā 165 alus šķirnes, no kurām daļa tiek vesta no citām valstīm par godu festivāla 5. gadu jubilejai.

Festivāls sākās 28. maijā, un ilgs līdz svētdienai, 31. maijam. Ieejas maksa festivālā – 2 eiro. Festivāla darba laiks:

  • 28. maijā – no 11.00 līdz 01.00;
  • 29. un 30. maijā – no 10.00 līdz 01.00;
  • 31. maijā – no 10.00 līdz 23.00.

FOTO no Alus svētkiem

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas