VIDEO: asprāši izveido parodiju par Nasha Russia – Mūsu Latvija!

0 komentāri

YouTube vietnes interneta kanāls The Squad of Splendid publiskai apskatei izlikuši jaunāko veikumu, kurā visai veiksmīgi parodē slaveno Nasha Russia, pasmejoties par pašmāju vietējiem iedzīvotājiem.

YouTube kanāls The Squad of Splendid izpelnījies vairāk nekā 1200 abonentu uzmanību, tāpēc šis nav pirmais viņu veikums. “Piedāvājam savu versiju ar Latvijai raksturīgiem tēliem par visiem zināmo raidījumu Nasha Russia,” aprakstā skatītājiem vēsta paša video autori. Tur apskatīti tādi rajoni kā Zilupe, Varakļāni un citi, kā arī apsmietas pašmāju YouTube zvaigznes jeb t.s. “jūtuberes”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Populārākie viņu video līdz šim skatīti nedaudz vairāk par 10 tūkstošiem reižu – parodija par pasaulslaveno seriālu CSI apskatīta turpat 10,070 reizes, bet pamācība, kā kļūt par kretīnu, pārsniedzis 11 tūkstošu skatījumu atzīmi.

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas