VIDEO: Armands Simsons kārtīgi paķircina kinoteātra apmeklētājus

0 komentāri

Vakar saspringtā, bet, pateicoties dažiem personāžiem, visai jestrā gaisotnē tika aizvadīta Kino Citadeles dzimšanas diena. Raidījuma Superbingo vadītājs Armands Simsons tika ietērpts biļešu kontroliera ietērpā, un viņš to pamanījās izmantot par visiem 100%!

Iesākumā viņš centās vienam pārim ieskaidrot, ka viņiem diemžēl būs jāsēž atsevišķi, jo vīrs esot pārāk garš, un viņam nāksies sēdēt zāles pašā priekšā, taču viņa pavadonei – kādā no vidējām rindām. Kā arī kinoteātra jaunākie apmeklētāji tika izjokoti ar to, ka nepāra sēdvietu īpašniekiem nāksies tupēt vai stāvēt kājās, jo iepriekšējā seansā no specefektiem tie esot sabojājušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Jestram sestdienas rītam noskaties turpmāk redzamo video! :)

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas