FOTO: klusums un miers – vientulīgs astronauta ceļojums atklātā kosmosā

0 komentāri

ASV astronauts Terijs Virts, kurš šogad bija devies uz starptautisko kosmosa staciju (SKS), nolēma nepieciešamo apvienot ar lietderīgo.

Esot SKS, viņš divas reizes ar kolēģi devās atklātajā kosmosā, lai savilktu nepieciešamās komunikācijas diviem jauniem SKS moduļiem, kuri, kā plānots, šogad tiks pievienoti stacijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr Virts montēja elektroinstalāciju un komunikācijas kabeļus, viņš pie sava astronauta skafandra piestiprināja GoPro kameru. Uzfilmētais materiāls ļauj brīnišķīgi sajust visuma plašumus, paskatīties uz Zemi no augstuma, kur tikai retajam līdz šim ir bijusi izdevība būt.

Uzņemtajā video redzami okeāni un kontinenti, kam SKS traucas pāri, milzu plašums, taču, skatoties video, rodas īpatnēja vientulības sajūta, ko varētu izjust izplatījumā esošie astronauti.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas