Vēsturiski foto: NASA publicē attēlus no misijas uz Mēness

0 komentāri

NASA jeb Nacionālā aeronautikas un kosmosa administrācija izstrādāja Apollo projektu, kas paredzēja kosmiskos lidojumus, un lielākais sasniegums, protams, bija pirmais cilvēks uz Mēness. Atklātībā nonākušas VISAS fotogrāfijas, kas uzņemtas šā projekta laikā.

Tas aizsākās tālajā 1961. gadā, kad to atklāja neviens cits kā tā laika ASV prezidents Džons Kenedijs, bet jau astoņus gadus vēlāk Nīls Ārmstrongs un Bazs Oldrihs bija pirmie cilvēki, kas spēra savu kāju uz Mēness. NASA internetā nopublicējusi, kā viņi paši apgalvo, absolūti visas fotogrāfijas, kas tapušas Apollo projekta laikā. Tās apskatāmas šeitbet turpmāk piedāvājam nelielu ieskatu, kas jūs sagaida vairākos tūkstošos attēlu no atklātā kosmosa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas