Vērtīgu krāmu un mīļlietiņu tīkotāji aicināti uz Open Air Vintage tirdziņu

0 komentāri

Nākamsestdien, 20. decembrī, mājīgajās Maskavas ielā 12. nama telpās Spīķeros notiks 14. Open Air Vintage Fest – Ziemsvētku tirdziņš.

Open Air Vintage tirdziņi, kas ziemā notiek telpās, bet vasarā – brīvā dabā, pulcē sendienu jeb vintage lietu cienītājus, vērtīgu krāmu meklētājus, kā arī tos, kas vēlas par draudzīgām cenām iegādāties unikālus pašmāju dizaineru darbus. Kā īstā tirgū ierasts, pircēji par lietām, kas iepatikušās, varēs arī pakaulēties, akcentē tirdziņa rīkotāja Linda Ezerkalna.

Tirdziņa ietvaros apmēram 40 pārdevēji trijos stāvos savos stendos piedāvās bēniņos atrastus dārgumus, opju plates, rakstainus džemperus, neparastus interjera priekšmetus, pašu darinātas rotas, Ziemsvētku sveces un vēl daudz ko citu. Open Air Vintage Fest ir lieliska vieta, kur atrast neierastas un unikālas Ziemsvētku dāvanas. Tirdziņa laikā būs iespējams nobaudīt karstvīnu un Ziemsvētku gardumus.

Iecere rīkot Open Air Vintage Fest radās pirms pieciem gadiem, kad spēkus apvienoja žurnāliste Agnese Kleina un vintage veikaliņa Retro Spectro saimniece Linda Ezerkalna. Viņu mērķis bija arī Rīgā izveidot regulāru vecu un mīļu mantu tirdziņu, kādi sastopami teju visās Eiropas lielākajās pilsētās – Londonā, Parīzē, Berlīnē un citviet. Laika gaitā tirdziņš kļuvis par dalībnieku un apmeklētāju iemīļotu pasākumu, kur atrast gan necerētus dārgumus, gan arī jaunus draugus.

Ieeja pasākumā būs bez maksas. Tā sākums paredzēts plkst. 10.00, un tirgošanās turpināsies līdz plkst. 17.00.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas