Vērtīgu krāmu un mīļlietiņu tīkotāji aicināti uz Open Air Vintage tirdziņu

0 komentāri
Vērtīgu krāmu un mīļlietiņu tīkotāji aicināti uz Open Air Vintage tirdziņu
Open Air Vintage Ziemsvētku tirdziņš 2013. gadā. Foto: Ervīns Elliņš

Nākamsestdien, 20. decembrī, mājīgajās Maskavas ielā 12. nama telpās Spīķeros notiks 14. Open Air Vintage Fest – Ziemsvētku tirdziņš.

Open Air Vintage tirdziņi, kas ziemā notiek telpās, bet vasarā – brīvā dabā, pulcē sendienu jeb vintage lietu cienītājus, vērtīgu krāmu meklētājus, kā arī tos, kas vēlas par draudzīgām cenām iegādāties unikālus pašmāju dizaineru darbus. Kā īstā tirgū ierasts, pircēji par lietām, kas iepatikušās, varēs arī pakaulēties, akcentē tirdziņa rīkotāja Linda Ezerkalna.

Tirdziņa ietvaros apmēram 40 pārdevēji trijos stāvos savos stendos piedāvās bēniņos atrastus dārgumus, opju plates, rakstainus džemperus, neparastus interjera priekšmetus, pašu darinātas rotas, Ziemsvētku sveces un vēl daudz ko citu. Open Air Vintage Fest ir lieliska vieta, kur atrast neierastas un unikālas Ziemsvētku dāvanas. Tirdziņa laikā būs iespējams nobaudīt karstvīnu un Ziemsvētku gardumus.

Iecere rīkot Open Air Vintage Fest radās pirms pieciem gadiem, kad spēkus apvienoja žurnāliste Agnese Kleina un vintage veikaliņa Retro Spectro saimniece Linda Ezerkalna. Viņu mērķis bija arī Rīgā izveidot regulāru vecu un mīļu mantu tirdziņu, kādi sastopami teju visās Eiropas lielākajās pilsētās – Londonā, Parīzē, Berlīnē un citviet. Laika gaitā tirdziņš kļuvis par dalībnieku un apmeklētāju iemīļotu pasākumu, kur atrast gan necerētus dārgumus, gan arī jaunus draugus.

Ieeja pasākumā būs bez maksas. Tā sākums paredzēts plkst. 10.00, un tirgošanās turpināsies līdz plkst. 17.00.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas