“Volkswagen” lieliskā kampaņa Honkongas kinoteātrī

0 komentāri

Nav nekāds noslēpums, ka mobilo ierīču nozīme mūsu ikdienā aug ar katru dienu (pasaules mērogā tās pat varētu būt minūtes), bet, jo lielāks pielietojums, jo lielāki ierobežojumi. Cik mīlētas kafejnīcās un darba laikā, tik nepatīkamas dažādos koncertos, kinoteātros un arī pie auto stūres.

Vācijas autobūves gigants “Volkswagen” nācis klajā ar lielisku kampaņu kādā no Honkongas kinoteātriem. Kā zināms, ne jau tikai alkohols vai citas apreibinošas vielas ir problēma pie auto stūres. Ir pietiekami daudz citu uzmanību novērsošu faktoru, kuru dēļ autoavārijās visā pasaulē cieš tūkstošiem cilvēku katru dienu.

Šī akcija lieliska vērsa uzmanību uz divām lietām – pirmkārt, ļoti veiksmīgi tika pārbaudīts, ka cilvēku procents, kuri izslēdz savas kabatas ierīces seansa laikā, ir ļoti maz. Otrkārt, reklāmas ietekme ir patiesi acīmredzama cilvēku sejās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas