Veltījums visām māmiņām

0 komentāri

Režisors Asatuurs Keims ar kino studentiem un Mārtiņu Vilsonu uzņēmuši sirsnīgu īsfilmu, kas veltīta mums visiem svarīgam cilvēkam – mammai.

Kā norāda īsfilmas autori, tā kalpo kā atgādinājums mums visiem, par aizņemto ikdienas nemitīgo dzīšanos pakaļ pēc kaut kā, kas vienmēr ir kaut kur citur. L Aizmirstam cik ļoti svarīgi ir pārmīt dažus vārdus, cik ļoti svarīgi ir parunāt ne tikai tuviniekiem, bet tomēr arī pašiem. Līdz ar to nereti šajā ikdienas jūklī veltam vairāk laiku citiem, bet aizmirstam par tiem pašiem tuvākajiem, kuri vienmēr mums bijuši, ir un būs blakus..

Īsfilmas autori atklāj, ka priecāsies, ja kādā raisīsies vēlme, tieši tagad un tulīt, piezvanīt vai pacelt klausuli un teikt: ” Mammu…”  ”Neatliec, šos svarīgos vārdus un brīžus! Lai sirsnīgi svētki visām māmiņām!” pauž īsfilmas autri.

Projekta komanda izsaka lielu pateicību Mārtiņam Vilsonam par sadarbību. Vairāk informācija www.asatuurs.com.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas