Vēl nezini pantiņu, ko skaitīt pie dāvanas saņemšanas? Šos iegaumēsi aši!

0 komentāri

Klāt Ziemassvētku priekšvakars un gatavošanas svētkiem jau rit pilnā sparā – tiek šmorēts, gatavots un saiņotas pēdējās dāvanas. Tomēr nepiemirsti! Visticamāk, pirms dāvanas saņemšanas tev nāksies noskaitīt kādu pantiņu. Ja vēl neesi paguvis nevienu iemācīties, nepārdzīvo! Esam apkopojuši viegli iegaumējamus pantiņus, lai tev palīdzētu!

Ja nevēlies skaitīt mūžseno pantiņu par nabaga pīrādziņu, kam abi gali apdeguši, bet nav arī laika kalt no galvas neko sarežģītu, šie pantiņi domāti tieši tev. Izlasi, iegaumē un ar lepnumu dodies pēc dāvanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai priecīgi svētki!

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas