Vecmeitas un vecpuiši aicināti uz īpašu festivālu jūras krastā

0 komentāri

Nedēļas nogalē, 6. jūnijā, Liepājas pludmales bārā Red Sun Buffet notiks vecmeitu un vecpuišu festivāls, kura laikā pirmo reizi pludmalē sagaidāms arī sieviešu striptīza priekšnesums.

“Liepāja ar katru gadu kļūst arvien populārāks galamērķis vecmeitu un vecpuišu ballīšu svinētājiem gan no Rīgas un citām Latvijas pilsētām, gan arī tuvējās Lietuvas. Iepriekšējā vasarā jau vairs neviena nedēļas nogale nepagāja bez kādas draugu vai draudzeņu kompānijas viesošanās pludmales bufetē, un ne bez iemesla – Liepāja ir slavena gan kā jautru ballīšu vieta, gan piedāvā saviem viesiem arī citas ļoti daudzveidīgas izklaides iespējas visām gaumēm. Tieši šī daudzveidība padara Liepāju par izcilu vietu cilvēkiem, kas vēlas pavadīt neaizmirstamas brīvdienas,” stāsta Red Sun Buffet īpašnieks Mareks Alberts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sestdienas vakarā ikviens aicināts uzvilkt savus iepriekšējo gadu vecmeitu un vecpuišu ballīšu ietērpus un pirmo vasaras mēnesi sākt ar jautru ballīti pludmales bārā Red Sun Buffet. Atraktīvākos pasākuma dalībniekus gaidīs arī patīkami pārsteigumi.

Nedēļas nogales ballītes sāksies piektdienas, 5. jūnija, vakarā ar What happens at the beach stays at the beach.

Liepājas pludmales bārs Red Sun Buffet apmeklētājiem ir atvērts jau kopš aprīļa beigām, un iepriekšējā nedēļas nogalē notika arī pirmās pludmales ballītes jūras karstā. Red Sun Buffet ir pirmais atvērtais pludmales bārs Latvijā 2015. gada sezonā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas