Vecīt, atvadies no savas draudzenes – World of Warcraft sestais papildinājums!

0 komentāri

Vakar pusdienlaikā tehnoloģiju un videospēļu faniem bija liela diena, jo savu piekto raidījumu klajā laida Kaspars un Norberts, kuri nes GameFace karogu. Viena no lietām, kuru, iespējams, daudzi nezināja, ir tāda, ka daļa “geimeru” var atvadīties no savām skaistajām draudzenēm.

Gandrīz katrs cilvēks, kurš ir saistīts ar “geimingu” jeb videospēlēm, zina, kas ir World of Warcraft. Šī daudz spēlētāju tiešsaistes spēle iznāca 2005. gadā, kas nozīmē – “onlainā” tā ir jau 11 gadu, kuru laikā spēlei iznākušas piecas papildinājumu pakas un šogad, 30. augustā, tām pievienosies jau sestā, kas sauksies Legion jeb Leģions. Tajā būs jaunas kartes, jauni kontinenti un maksimālais līmeņu skaits būs 110. Tas nozīmē, ka draudzenes, draugi, vecāki būs neapmierināti, jo viņu bērni un otrās pusītes pazudīs no dzīves. Izskatās, ka šī spēle nekad nebeigsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas