Vecākiem ir, no kā pamācīties – tēvs prasmīgi apvārdo bērnu

0 komentāri

Ir brīži, kad pret bērniem jāliek lietā zināmas viltības, kur nepieciešams gan prāta asums, gan arī pieredze, un izskatās, ka tieši otro variantu lietā licis šis tētis, kurš savu dēlu paņēma “uz pieredzīti”.

Ja bērns kaut ko ļoti vēlas, viņš darīs visu, lai to dabūtu, bet, protams, ne vienmēr tas sanāk. Visbiežāk tas viss beidzas ar skaļu brēkšanu, bet tāpēc jāliek lietā viltības, kā, piemēram, šis tēvs, kurš ļoti ātri apvārdoja savu dēlu. Mazais puika vēlējās galamērķī nonākt ar auto, bet tētis teica – nē! Bērns – jā! Taču ģimenes galva saruna vienā mirklī pavērsa otrādāk, pielietojot apgrieztās psiholoģijas metodi, pasakot – jā! Atvase pateica – nē! Un viss beidzās laimīgi – bērns neraud un ir noticis pa tēva prātam, un ar mašīnu nekur netiek braukt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas