Valsts policija: šā gada Positivus joprojām ir ļoti mierīgs

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

0 komentāri

Lai gan Salacgrīvā notiekošais nu jau devītais mūzikas un mākslas festivāls Positivus pulcē vairākus tūkstošus cilvēku, turklāt pirmā diena bijusi apmeklētāka nekā pagājušajā gadā, pēc portāla Skaties.lv rīcībā esošās informācijas, tas norisinās bez īpašas policijas iesaistes.

Kā atzina Valsts policijas preses sekretārs Toms Sudovskis, kurš arī pats iesaistās festivāla uzraudzīšanā, līdz sestdienas rītam izrakstīti vien pieci administratīvie protokoli – trīs par narkotiku glabāšanu un divi par to lietošanu, taču arī šie gadījumi nav nopietni, jo nelegālo vielu apjoms neesot bijis liels. Trīs cilvēki saņēmuši protokolus par nekārtībām, kas radītas alkohola reibumā. Kas attiecas uz cita veida likuma pārkāpumiem, Sudovska rīcībā neesot informācijas, ka policijai esot bijis jāiesaistās kādos citos starpgadījumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas