Vai vēl atceries? Vaišļas izcilā humora izjūta Eirovīzijas dziesmā Music Thief

0 komentāri

Mūžībā nu jau aizvadīts pasaules apceļotājs Jānis Vaišļa, tomēr viņa piemiņa nezudīs.

2008. gadā Jānis Vaišļa kopā ar domubiedriem Latviju pārstāvēja uz lielās Eirovīzijas skatuves grupā Pirates of the Sea, tomēr tā nebija pēdējā reize, kad viņš centās iekarot Eiropas skatuvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

2012. gadā ar grupu Mad Boys Show Vaišļa jau atkal startēta Eirovīzijas dziesmu atlasē, finālā piekāpjoties tikai dziedātājai Anmary, kura izcīnīja ceļazīmi uz Azerbaidžānu.

Kas tajā bija tik īpašs? Grupas nepārspējamā humora izjūta un spēja pasmieties. Dziesmā Music Thief mūziķi vērsa uzmanību uz autortiesībām un to ievērošanu.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas