Vai Tev ir spēks pasmieties? GameFace ir klāt!

1 komentārs

Jau astoto svētdienu “geiminga” fani savos plānotājos ar treknu apli apvelk pusdienlaiku, jo tieši tagad iznāk jautro FunFaceTV puišu – Kaspara un Norberta – jaunākā raidījuma GameFace epizode.

Puiši šajā sērijā padiskutēs par treileru kariem starp Battlefield 1 un Call of Duty Infinate Warfare. Videospēļu fani var spicēt acis un ausis, jo pavisam drīz iznāks jaunās GTX videokartes, kā arī par kādu jaunu spēli, kas ir jau iznākusi. Kādu? Noskaidro, skatoties jaunāko FunFaceTV raidījuma GameFace epizodi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

P.s. Workout spēle, kuru apskatīs šajā sērijā, vari atrast klikojot šeit, bet informāciju par jauno GeForce GTX 1080 – šeit!

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Granula
    0

    Granula

    Viss jau būtu forši, bet, džeki, ir redzams, ka spēles nav jūsu lauciņš. Atstāstat lasīto un paši par to neinteresejaties, tik vien, lai būtu saturs, ko izklāstīt. Bet nu, paldies par konspektu.

    20.05.2016 14:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas