Vai Riharda Lepera brālis pievērsies kamaniņbraukšanai?

0 komentāri

Jāatzīst, diez vai viņš gribētu nomainīt sev tik mīļo arodu, taču par godu tam, ka pagājušajā nedēļas nogalē Siguldu pārņēma visi labākie pasaules kamaniņbraucēji, viņš nolēma ieskatīties, kas tad tam lācītim vēderā.

LNT brokastu žurnālists Oskars Lepers pārbaudīju visu – sākot ar apģērbu un beidzot ar pašu vizināšanos, kas, protams, notika pietiekami droši, lai viņš Siguldas trases finišā nonāktu vienā gabalā. Starp citu, vai zināji, ka kamaniņbraucēju cimdus sauc par pingvīniem?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viss notika Latvijas kamaniņbraukšanas izlases Pētera Cīmaņa ciešā uzraudzībā, kā arī trasē viņš nedevās viens, bet gan ar topošo sportistu Fēliksu. Veiksmīga tehnikas apguve un laižam trasē!

Plašāku materiālu skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas