Vai Rīgā patiesi ir Huj iela?; Ušakovs neizpratnē

2 komentāri

Sociālajos medijos nesen no kāda lietotāja parādījās bilde, kurā Google Maps aplikācijā pie Ēveles ielas, Rīgā, parādās arī šķērsieliņa ar ļoti interesantu nosaukumu – Huj. Gan Satiksmes departaments, gan arī mūsu galvaspilsētas mērs Nils Ušakovs ir lielā nesaprašanā, kā kaut kas tāds var gadīties.

Ušakovs šokā

Pirms vēl Rīgas mērs to bija nopublicējis savā Facebook profilā, portāls Skaties.lv jau paspēja sazināties ar Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvi Jāni Vaivodu, kurš atbildēja pavisam skaidri: “Mūsu ielu katalogā šāda iela neuzrādās. Kāds jaunietis atkal būs pajokojis!” Šo “joku” pamanījis arī Ušakovs, kurš pauda sašutumu, kā tas var būt un kā šo nosaukumu var nomainīt, pēc kā top skaidrs, ka šāda iela, visticamāk, patiesi neeksistē. Kuram būtu izdevīgs šāds joks?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Ierakstot meklētājā, ielu atrod…

Arī izmantojot Google Maps meklētāju un ierakstot šo dīvaino ielas nosaukumu, lietotājam tiek piedāvāta iela ar nosaukumu Huj. No kurienes šis radies, nespēj izskaidrot ne Rīgas dome, ne tās Satiksmes departaments. Iepriekš redzamajā galerijā, kas ņemta no kartes, varat apskatīt, kura Centra rajona mazā šķērsieliņa domāta un kuras oficiālā adrese ir Ēveles iela 6 un Ēveles iela 6A.

 

 

2 komentāri

TOP komentāri

 • ZirgAste
  0

  ZirgAste

  Saimnieks nezina, kas saimniecībā notiek:)

  27.05.2015 17:17

 • celms
  0

  celms

  woow...superiga iela - tad jau var but ari B***j iela, D****t iela, F***c iela ....progresivi...

  27.05.2015 17:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas