Vai nākotnē velo zādzības tiks pilnībā izskaustas?

0 komentāri

Starp pasaules vietējiem cilvēkiem ir trīs inženierzinātņu studenti, kas mācās ( Chili’s University of Adolfo Ibáñez) un ir īpaši ar to, ka izveidojuši velosipēdu, kuru nevar nozagt. Šis jaunais inovatīvais velosipēds būs tas, kurš, iespējams, diktēs noteikumus nākotnes tirgū.

Ģeniālajā slēpjas vienkāršība, jo pats dizains patiesi nav sarežģīts – izjaucot riteņa rāmi, sadalot vidū cauruli un pievienojot to noņemamajam sēdeklim. Tāpat, kā jebkuru citu atslēgu, viss, kas ir nepieciešams, ir piesprādzēt to. Atšķirībā no jebkuras atslēgas, šī lieta ir viegli saprotama. Vienīgais iespējamais veids, kā nozagt šo velosipēdu, ir salauzt tā rāmi, kas ir pretrunā ar zagļa mērķi.

Tālākā pārdošanas vērtība nozagto velosipēdu apjomā nav liela, salīdzinot ar citiem populāriem zādzību mērķiem, piemēram, klēpjdatoriem, rotaslietām un automašīnām. Pasaulē tiek nozagti ļoti daudz velosipēdu. Iemesls ir vienkāršs – tas ir ļoti viegli.

2012. gadā ‘’New York Times’’ žurnālists filmēja, kā pats zog savu velosipēdu, vērojot garāmgājēju reakciju. Nevienam tas nerūpēja. Tas aizņem vienu minūti, lai faktiski nozagtu velosipēdu ar skrūvgriezni, bet viņš izmantoja elektrisku instrumentu Ņujorkas Vienības laukumā. Process ritēja veselas deviņas minūtes, pirms policija sāka kļūt aizdomīga.

Par laimi viens no Čīles inženierzinātņu studentiem bija upuris velosipēdu zādzībām vairākkārt, tāpēc viņš un viņa draugi izlēma darīt kaut ko lietas labā. Lai zādzības kļūtu par pagātni un nekad neatkārtotos, liels paldies ir jāsaka Andresam Roi, Kristobelam  Kebilo un  Huanam Hosē Monsalvem.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas