Vai esi gatavs pamest Zemi un doties šaudīties kosmosā?

0 komentāri

Vakar iznāca FunFaceTV puišu raidījums GameFace, kura septītajā sērijā tā vadītāji Kaspars un Norberts iepazīstināja ar dažādiem videospēļu un tehnoloģiju pasaules jaunumiem. Viens no tiem – Call of Duty jaunākā versija, kas dienas gaismu ieraudzīs šā gada 4. novembrī.

Call of Duty spēles ir pasaulē viens no pazīstamākajiem “šūteriem”, kur daudz jāšaudās, jāspridzina un jādara tamlīdzīgas lietas. Tādas spēles kā Modern Warfare un Black Ops ir daudzu “geimeru” topa pirmajās vietās. Visās iepriekšējās daļās visi galvenie notikumi norisinājās uz Zemes vai Zemes atmosfērā. Jaunajā spēlē Infinite Warfare, kurai nesen iznāca treileris, tā vairs nebūs. Tā spēlētājus vedīs kosmosā, kur katram būs iespēja kļūt par Zemei piederoša kosmosa kuģa kapteini. Vai būs jāšauj citi kosmosa kuģa vai, iespējams, pat citplanētieši – to varēsi noskaidrot jau pavisam drīz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Spēle ārpus planētas Zeme no izstrādātāju puses bija gaidīts jau sen, un, kā atzīst viens no raidījuma GameFace vadītājiem Kaspars, šaudīšanās uz Zemes kļuva garlaicīga jau pēc pirmajām divām daļām.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas