Vai bobslejs ir sievietēm?

0 komentāri

Šosezon bobsleja sacensībās vīriešiem piedalīties atļauts arī daiļā dzimuma pārstāvēm. Tomēr sporta veids prasa ievērojamu fizisko sagatavotību, tāpēc Bez tabu vērsās pie diviem izciliem Latvijas bobslejistiem – Jāņa Ķipura un Zinta Ekmaņa, lai noskaidrotu – vai sievietēm ir vieta bobslejā.

Jānis Ķipurs pēc aktīvajām gaitām sportā ir trenējis daudzu valstu bobslejistus, arī Kanādas un ASV bobslejistes. Viņš atzīst, ka dažas no viņām demonstrē ļoti labus rezultātus pat uz trenētu vīrieša fona. Viņas ir mērķtiecīgas un talantīgas, taču Ķipurs atzīst, ka tomēr pārstāv sporta veida konservatīvo spārnu, un uzskata, ka sievietēm tomēr nevajadzētu startēt vīriešu sacensībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar Jāni Ķipuru vienisprātis ir Zintis Ekmanis un jautāts vai sievietēm vajadzētu piedalīties vīriešu bobsleja sacensībās, atbild kodolīgi – nē! Kāpēc abi bobsleja veterāni iebilst pret sieviešu dalību vīriešu bobsleja sacensībās, skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas