Vai Blaumaņa piemineklis Madonā patiesībā veltīts Simpsoniem?

2 komentāri

Auto eksperts un TV raidījumu vadītājs Pauls Timrots norāda uz acīmredzamām līdzībām starp spilgtajam latviešu rakstniekam Rūdolfam Blaumanim veltīto pieminekli un kādu animācijas seriāla Simpsoni tēlu.

”Kam tas piemineklis Madonā?!” saviem mikroblogošanas vietnes Twitter.com sekotājiem vaicā Timrots, publicējot foto, kurā jau sniegta atbilde uz paša uzdoto jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajā redzams Blaumanim veltītais piemineklis un seriāla Simpsoni tēls – Homēra ģimenes kaimiņš, dievticīgais Neds Flanders.

FOTO

2 komentāri

TOP komentāri

  • Ilze Knutova dz.Erne
    0

    Ilze Knutova dz.Erne

    Šovasar krietns bariņš cilvēku,kuri bija dažāda vecuma,apmeklējām skaisto pilsētu Madonu. Un visi,gandrīz vienbalsīgi ,ieraugot Blaumaņa pieminekli" priecājāmies"par Simpsonu kā prototipu šim piemineklim.

    01.10.2015 22:46

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas