Vai atceries superhitu – kasi manu pakaļiņ’?

0 komentāri

No šodienas katru nedēļu portāls Skaties.lv centīsies atcerēties un interneta dzīlēs “atrakt” kādu sen aizmirstu, bet spožu “pērli”, ko tagad atrādīt ar domu – ja nu kāds šo nav redzējis!?

Lai gan tā ir dziesma, pavisam noteikti šeit jāpievērš uzmanība pat ne videoklipam, bet tekstam, kas seko līdzi esošās indiešu dziesmas vārdiem. Protams, klips arī nav zemē metams, bet galvenais akcents šeit ir uz to, kā bieži vien dziesmas smieklīgi var pārveidot arī latviski. Par to, kas šos lieliskos materiālus ir veidojuši, vēsture gan diemžēl klusē…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas