Vācijā kara lidmašīna nolaižas uz lielceļa

0 komentāri

Pirms vairākām dekādēm Vācijā lielceļi kalpoja ne tikai ātrākai nokļūšanai ar auto no punkta B uz punktu C. To izmantoja arī kara aviācijas jeb Luftwaffe piloti, kur nosēdinātu savus Messerschmitt bf109s vai Focke-Wulf Fw 190s. Interesantakais ir tas, ka mūsdienu piloti to var izdarīt un dara joprojām.
Attēlā varam redzēt A-10 Thunderbolt kara lidmašīnu, kas noķerta brīdī, kad tā mācību nolūkos atkal iemēģina senos “skrējceļus”.
Video apskati, kā nacisti izmantoja improvizētos lidlaukus pirms 2. Pasaules kara.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas