Vāc naudu latgaliešu valodas mācības video izveidei

1 komentārs

Projektu konkursā LabieDarbi.lv sākusies balsošana, lai nodrošinātu finansiālu atbalstu 20 video mācību Latgalīšu volūdys apvuiceiba īsuociejim realizēšanai.

Pirms laika vēstījām, ka par interneta hitu kļuvis video, kurā kāds jaunietis vārdā Arnis māca latgaliešu valodas pamatus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Projekta Latgalīšu volūdys apvuiceiba īsuociejim mērķis ir izveidot video mācību materiālu, ar kura palīdzību apgūt latgaliešu valodu, veicināt brīvu un pareizu komunicēšanu latgaliešu valodā, attīstīt prasmi izteikt sevi un sazināties latgaliešu valodā, apzināties valodas lomu savas personības izveidē, kā arī sekmēt Latgales reģiona kultūrvides saglabāšanu un attīstību.

Projekta summa ir 1329 eiro.

Vairāk informācijas par projektu un balsošanās iespējām meklē labiedarbi.lv/lv/projekts/latgalisu-voludys-apvuiceiba-isuociejim!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gatis
    0

    Gatis

    Lai izdodas!

    16.06.2015 13:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas