Uzstādīts jauns kino apmeklētības rekords Latvijā

0 komentāri

Piektdien, 30. oktobrī, kinoteātra Kino Citadele 12 gadu dzimšanas dienas pasākumā tika uzstādīts jauns vienas diennakts kinoteātra apmeklētības rekords Latvijā. Kopumā diennakts laikā kinoteātri apmeklēja 18 950 skatītāju, tādējādi pārspējot iepriekšējo, 2013. gadā uzstādīto rezultātu, kad kinoteātri vienas diennakts laikā apmeklēja 16 164 kinoskatītāji.

Lai iepriecinātu ikvienu Latvijas kinocienītāju, kinoteātris Kino Citadele savā 12 gadu jubilejā skatītājiem bija sarūpējis daudzpusīgu svētku programmu un īpašas dzimšanas dienas kino biļešu cenas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

“Stabila attīstība, sekošana pasaules kinoindustrijas attīstības tendencēm un jaunāko tehnoloģiju ieviešana ļāvusi kinoteātrim saglabāt tirgus līdera pozīcijas jau vairāk nekā 12 gadus.
Kinoteātra dzimšanas diena apliecināja, – Latvijā ir azartiski un dedzīgi kinoskatītāji, kuri mīl kino,” atzina Forum Cinemas vadītājs Normunds Labrencis.

Kopumā dzimšanas dienas filmu repertuārā tika iekļautas 19 filmas, kas tika demonstrētas 107 seansos. Tostarp par apmeklētāko kļuva animācijas filma Viesnīca Transilvānija 2, kuru apmeklēja 4071 skatītāji. Bet lielu atsaucību izpelnījās arī pašmāju dokumentālā filma par leģendāro Latvijas rokgrupu “Prāta Vētra” (Prāta Vētra: Starp Krastiem), kuru noskatījās vairāk nekā 3000 skatītāju.

Dzimšanas dienas rekordistes

  • Viesnīca Transilvānija 2 – 4071 skatītāji
  • Prāta Vētra: Starp Krastiem – 3038 skatītāji
  • Skauti pret zombijiem – 1890 skatītāji
  • Marsietis – 1823 skatītāji
  • Pēdējais raganu mednieks – 1390 skatītāji
  • Purpura smaile – 1002 skatītāji
  • Labirinta skrējējs: Ugunskristības – 974 skatītāji
  • Praktikants – 966 skatītāji
  • Romeo n’ Džuljeta – 946 skatītāji
  • Everests – 912 skatītāji

Skatītājus “āzēja” sabiedrībā zināmi cilvēki

Par jautrību kinoteātra dzimšanas dienā gādāja Latvijā pazīstamas slavenības, kuras iejutās kinoteātra darbinieku lomā, pārsteidzot viesus ar kinoteātra darbiniekiem neordinārām izdarībām. Dzimšanas dienā kinoteātrī strādāja un ar slēpto kameru tika iemūžināti: Renārs Zeltiņš, Dons, Kaspars Ozoliņš, Armands Simsons, Oskars Lepers, Kaspars Breidaks, Kristaps Tālbergs un Ēriks Palkavnieks.

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas