Uzbūvēta pasaulē lielākā smilšu pils

0 komentāri

Celt smilšu pilis ir gluži reāla nodarbošanās. To apliecinājis kāds amerikāņu mākslinieks, kurš nolūkā uzstādīt jaunu Ginesa rekordu, Riodežaneiro uzcēlis vienu no lielākajām smilšu pilīm pasaulē.

Smilšu pils sasniedza 12 metru augstumu un tika veidota tikai no smiltīm un ūdens. Tomēr potenciālie prinči vai princeses, kas plānoja to padarīt par savu pludmales atpūtas vietu, bija sarūgtināti, uzzinot, ka uzreiz pēc darba pabeigšanas to paredzēts nojaukt.

Pils tapšanu uzraudzīja arī Ginesa rekordu grāmatas pārstāvji, veicot virkni mērījumu. Tiesa gan, viņu slēdziens būs zināms tikai pāris dienu laikā.

Grandiozās smilšu pils idejas autors ir amerikāņu mākslinieks Rastijs Krofts, kurš kopā ar 15 cilvēku komandu darbu paveica nedēļas laikā. Materiāliem tika izmantotas 20 automašīnu kravas ar smiltīm.

Smilšu pils tapšana raisīja neviltotu pludmales apmeklētāju interesi, kas to fotografēja ar saviem viedtālruņiem uzņēma selfijus un steidza dalīties sociālajos tīklos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas