Uzaicinājums ”tusiņam” NBS bāzē un darbs videočatā jeb kā latvieši valdzina meitenes iepazīšanās portālos

4 komentāri

Portāls Skaties.lv nolēma veikts nelielu eksperimentu, lai noskaidrotu, ar kādām metodēm latviešu vīrieši cenšas savaldzināt sievietes iepazīšanās portālos. Rezultāti tevi pārsteigs!

No uzaicinājuma pievienoties ballītei Latvijas Nacionālo bruņoto spēku bāzē līdz darbam videočatā un iespējai kļūt par mīļāko – tieši tik neparastus piedāvājumus nedēļas laikā saņem meitene, kas piereģistrējusies portālā Otrapuse.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr kautrīgākie savu uzmanību steidz izrādīt, tikai atstājot pēdas par savu apmeklējumu dāmas profila statistikā vai izsakot virtuālu komplimentu, ko sagatavojuši jau portāla veidotāji.

Ņemot vērā puritānisko lietotājas bildi, atliek vien nobrīnīties, kādus piedāvājumus saņem meitenes, kuras savos attēlos ir daudz izaicinošākas.

Puišu vēstules vari izlasīt galerijā.

FOTO

4 komentāri

TOP komentāri

 • Zane
  +2

  Zane

  Vai tas vispār ir korekti šādi atklāt cilvēku foto un lietotājvārdus bez viņu atļaujas? Ja es būtu iekļuvusi šajā rakstā, noteikti nepriecātos.

  25.08.2015 15:53

 • Jatill
  +1

  Jatill

  Kas tur tāds īpašs tajās vēstulēs. Džeki grib iepazīties. Nu un?

  26.08.2015 13:46

 • Liene
  +1

  Liene

  Vaitad kāds vispār priecājas ,ka viņu atmasko..Domā Āboltiņa bij prieciga redzēt sevi ūjinot visos portālos,bet tā saucās sociālie tīkli!!!!!!!!!!!!

  25.08.2015 16:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas