Uz pašmāju mūzikas skatuves sevi piesaka Dead City Holidays!

0 komentāri

Grupa Dead City Holidays sevi varētu pieskaitīt pie vairākiem žanriem reizē, taču skanējums ar bagātīgiem ģitāras elementiem un izteikti melodisku vokālu ir pievilcīgs ne tikai roka mūzikas kalējiem, bet arī popmūzikas cienītājiem. Nu viņi laiduši klajā savu pirmo singlu Dialogs.

Piecu vīru apvienība Dead City Holidays kopējo kokteili veido šādi: Mārtiņš Leja (vokāls), Jānis Zariņš (bungas), Oskars Zariņš (ģitāra), Krists Kazaks (ģitāra), Kristaps Ezeriņš (bass). 2016. gada sākumā Dead City Holidays ierakstīja pirmās kompozīcijas dzīvajā izpildījumā. Visas dziesmas no Live Ep ir latviešu valodā, kuras var noklausīties šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Dead City Holidays dziesmas Dialogs klips ir viens no piecu kompozīciju vizuālajiem risinājumiem, lai mūziku padarītu arī redzamu un varētu novērtēt ne tikai to, kā tā skan dzīvajā izpildījumā, bet arī redzēt to. Pirmo viņu veikumu varat novērtēt zemāk apskatāmajā video!

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas