Uz Gaismas pils turpmāk būs redzams Inbox.lv logotips?

2 komentāri

Latvijas nacionālais e-dienests Inbox.lv ir sagatavojis piedāvājumu Kultūras ministrijai uz ēkas izvietot Inbox.lv logotipu, informēja SIA Inbokss valdes loceklis Andris Griķis.

Šis piedāvājums ļautu būtiski samazināt budžeta slogu, tomēr par detalizētiem sadarbības nosacījumiem vēl jādiskutē. Pēc Griķa domām, veiksmīgiem uzņēmējiem ir vairāk jāiesaistās un jāatbalsta valsts, lai tās budžetā jau tuvākajā nākotnē pietiktu līdzekļu tam, kam tagad nepietiek, piemēram, pedagogu algām, bērnu brīvpusdienām, ceļu remontam u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Biznesam, sportam un kultūrai ir jāiet roku rokā. Inbox.lv regulāri atbalsta dažādus kultūras un sporta projektus, tostarp jau ilgus gadus atbalsta ledus halli Piņķos, tādēļ lēmums par nākamo soli ir likumsakarīgs. Latvijas nacionālais e‑dienests vēlas atbalstīt Latvijas Nacionālo bibliotēku jeb tā dēvēto Gaismas pili,” paskaidroja Griķis.

Taču vēl pirms projekta iesniegšanas Kultūras ministrijā Griķis aicina sabiedrību uz idejas skiču prezentāciju un publisko diskusiju šā gada 31. aprīlī plkst. 11.00 pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas.

Apskati dažas variācijas par logotipa novietošanu

2 komentāri

TOP komentāri

 • ilva
  +1

  ilva

  Nesaprotu 2. variantā līmēs ciet logus?

  01.04.2015 14:50

 • bomis
  0

  bomis

  labāk iederas SBRE eagles...

  01.04.2015 15:58

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas