Uz Gaismas pils turpmāk būs redzams Inbox.lv logotips?

2 komentāri

Latvijas nacionālais e-dienests Inbox.lv ir sagatavojis piedāvājumu Kultūras ministrijai uz ēkas izvietot Inbox.lv logotipu, informēja SIA Inbokss valdes loceklis Andris Griķis.

Šis piedāvājums ļautu būtiski samazināt budžeta slogu, tomēr par detalizētiem sadarbības nosacījumiem vēl jādiskutē. Pēc Griķa domām, veiksmīgiem uzņēmējiem ir vairāk jāiesaistās un jāatbalsta valsts, lai tās budžetā jau tuvākajā nākotnē pietiktu līdzekļu tam, kam tagad nepietiek, piemēram, pedagogu algām, bērnu brīvpusdienām, ceļu remontam u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Biznesam, sportam un kultūrai ir jāiet roku rokā. Inbox.lv regulāri atbalsta dažādus kultūras un sporta projektus, tostarp jau ilgus gadus atbalsta ledus halli Piņķos, tādēļ lēmums par nākamo soli ir likumsakarīgs. Latvijas nacionālais e‑dienests vēlas atbalstīt Latvijas Nacionālo bibliotēku jeb tā dēvēto Gaismas pili,” paskaidroja Griķis.

Taču vēl pirms projekta iesniegšanas Kultūras ministrijā Griķis aicina sabiedrību uz idejas skiču prezentāciju un publisko diskusiju šā gada 31. aprīlī plkst. 11.00 pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas.

Apskati dažas variācijas par logotipa novietošanu

2 komentāri

TOP komentāri

 • ilva
  +1

  ilva

  Nesaprotu 2. variantā līmēs ciet logus?

  01.04.2015 14:50

 • bomis
  0

  bomis

  labāk iederas SBRE eagles...

  01.04.2015 15:58

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas