Unikāls video, kurā redzams, kā “kačājas” Putins un Medvedevs

0 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē Krievijas Federācijas galva uz savu vareno rezidenci bija uzaicinājis citu svarīgu lielās kaimiņvalsts personu – premjerministru Aleksandru Medvedevu, kur abi nodarbojās ar visai interesantām lietām.

Pasauli jau iepriekš bija pārsteidzis Putina universālisms, jo klajā tikušas laistas fotogrāfijas, kurā Krievijas valsts galva ir kungfu cīņas eksperts, apskaužami labs mednieks, kā arī lielisks jātnieks uz lāča. Tagad, izrādās, viņš ir arī sporta zāles fanāts, turklāt kopā ar savu pārinieku Kremlī – Medvedeva kungu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Tas viss svētdienas mieriņā, toties iepriekšējā naktī pasaulē viens no ietekmīgākajiem politiķiem vēroja boksa cīņas, kurās bija redzami daudz sulīgu nokautu. Interesanti, ko viņš teiktu par mūsu pašu Maira Brieža spējām ringā?

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas