Unikāli FOTO: sazvērestību teoriju piekritēji ir pārliecināti, – uz Marsa kādreiz bijusi dzīvība!

0 komentāri

Kā zināms, sazvērestības teorijas ir gandrīz par visu, un neviens tās īsti neņemas uztvert nopietni, taču gandrīz ikviens no mums vismaz par kādu ir aizdomājies – ja nu tā tomēr ir patiesība? Sociālajā vietnē Facebook parādījusies ļoti interesanta lapa, kam ir, ko teikt par to, ko mums it kā NASA nestāsta par Marsu.

Viss sākās 2003. gadā, kad pirmais robots pacēlās debesīs, lai pēc gada nolaistos uz Marsa. Būtībā kopš tā brīža zinātnieki saņem regulāras fotogrāfijas par to, kas notiek uz šīs planētas. Facebook grupa ar nosaukumu Journey to the surface of Mars jeb tulkojumā no angļu valodas “Ceļojums pa Marsa virsmu” jau ilgu laiku publicē bildes, ko uzņēmis robotiņš no kosmosa, un pietuvina dīvainos objektus, ko tas nofotografējis.

Pēc viņu domām, ļoti daudzās bildēs redzami fragmenti no vecām marsiešu bāzēm, kauli, artefakti, dīvaini metāla priekšmeti, piramīdas un daudz kas cits. Vairāk skaties turpmāk redzamajā fotogalerijā.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas