Ulme-Sila uz Līgo svētkiem posīsies vecos kreklos

0 komentāri

Ar latviešu tautastērpu demonstrāciju sākusies nu jau pēc kārtas 21. Rīgas modes nedēļa jeb Riga Fashion Week. Lai arī sākotnēji varētu šķist, ka modeles demonstrē klasiskus latviešu tautastērpus, tomēr tā gluži nav – tie kombinēti no veciem krekliem. Modes žurnāliste Una Ulme-Sila bija tik patīkami iespaidota no redzētā, ka uz nākamajiem Līgo svētkiem plāno posties tautastērpā, kas veidots no veciem krekliem.

Modes žurnāliste Una Ulme-Sila pauž pārsteigumu par modes dizaineru un apģērbu zīmola Recycled spēju veciem krekliem piešķirt otru elpu. ”Man tiešām interesēja, kā no krekliem dizaineri dabūs gatavu tautastērpu,” izbrīnu neslēpa U. Sila, ”un jāsaka, ka tas viņiem izdevās.” Žurnāliste arī atzina, ka viņai ir skaidrs, kādu apģērbu izvēlies uz nākamajiem Līgo svētkiem, acīmredzami norādot, ka tas varētu būt Recycled tautastērps no veciem krekliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Riga Fashion Week šoreiz arī piedāvā nebijušu jaunumu – ja kādā no modes skatēm ir iepaticies tērps, to var iegādāties internetā uzreiz pēc skates. ”Cilvēks var atrasties kaut vai Austrālijā – ja tērps ir iepaticies, to var iegādāties,” skaidro Riga Fashion Week galvenā producente Jeļena Strahova. Tā, piemēram, U. Sila jau noskatījusi sagšu, ko vēlas iegādāties. ”Šajā sezonā ir aktuāli tādi segvedigie mētelīši, kas atgādina mūsu latviešu sagšas,” savu izvēli pamato U. Sila.

Šogad tērpu prezentācijas paredzētas ne tikai vēlākās vakara stundās, kā tas bijis līdzšinējos gadus, bet arī pa dienu. Kopā Riga Fashion Week ietvaros paredzēti 32 modes pasākumi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas