Ukrainas alus darītava rada alu Putin H*ilo

0 komentāri

Kāda Ukrainas alus darītava Ļvovā sākusi ražot alus šķirnes, kas nosauktas politiķu vārdos, kas šādā vai tādā mērā ir iesaistīti konfliktā. Tā, piemēram, viena no alus šķirnēm, uz kuras etiķetes redzams sēdošs kails Vladimirs Putins ar Dmitriju Medvedevu klēpī, saucas Putin H*ilo. Šāds apzīmējums ukraiņu valodā ir ārkārtīgi neglaimojošs ikvienam cilvēkam.

Alus veikalā, kur tiek pārdoti šādi ali, nopērkams arī alus Obama Hope. Etiķeti rotā klubkrēslā laiski atlaidies Baraks Obama, senators Džons Makkeins tērpies ukraiņu vīriešu nacionālā kreklā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto!

Sava alus šķirne tikusi arī Vācijas kanclerei Angelai Merkelei, kuras attēls elegantā, stilizētā SS violetas krāsas uniformā rotā alus šķirnes etiķeti. Alus nosaukums arī zīmīgs Frau Ribbentrop.

Alus darītavas līdzīpašnieks Jurko Nazaruks nenoliedz, ka alus šķirņu nosaukumi ir ļoti raupji. ”Tomēr tās valsts iedzīvotājiem, kur šodien notiek karš, ir tiesības būt tik asiem,” skaidro Nazaruks.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas