Ūdens slidkalns Sanfrancisko ielās

0 komentāri

… nu labi, ielā! Bet tas nemaina šī fakta stilīgumu, jo, lai arī vasaras karstumā gribas pēc iespējas ātrāk tikt no pilsētas mūriem laukā, šī ir ļoti laba alternatīva gūt ūdens izpriecas uz ielas, kuras dzīvo. Protams, ar noteikumu, ja tā ir kaut nedaudz ieslīpa.

Sanfrancisko ir slavena pasaulē ar daudzām lietām – Golden Bridge, veclaicīgajiem tramvajiem, reljefoto zemi, kas ekstrēmo sportu cienītājiem ir īsts saldais ēdiens. Arī šiem jauniešiem fantāzijas robežas nav apzināmas, kuri uztaisījuši ūdens slidkalnu uz kādas no pilsētas ielām.

Domājams, neviens pēc šī noskatīšanās vienaldzīgs nepalika, un, iespējams, prātā jau sāka domāt, kad nākamo reizi brauks uz kādu no tuvākajām ūdenstilpnēm. Jautājums tikai tāds – vai pie mums Rīgā vai kādā citā pilsētā ir iespējams kas tāds?

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas