Twitter lietotāji sajūsmā par VP #DrošībasPantiem un steidz tos papildināt

0 komentāri

Valsts policijas aicinājums par personīgo mantu uzmanīšanu Positivus festivāla laikā devis iemeslu no skapja iznākt tautas dzejniekiem.

Valsts policijas sociālo tīklu kontos līdzās informācijai par iestādes profesionālo darbību jau izsenis lasām izdomas bagātus, trāpīgus un humora pilnus ierakstus. Kārtējais apliecinājums tam ir #DrošībasPanti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paveras nu aina baisa –
Nav vairs Jura guļammaisa,
Atstājis to teltī bija,
Garnadzis to pamanīja.
Ar šādu ritmisku četrrindīti Valsts policija atgādina, ka telts nav seifs un aicina Positivus festivāla apmeklētājus rūpēties par savām personīgajām mantām.

Četrrindīte mirklī guvusi atsaucību mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāju vidū, kas nu steidz ”dzejolīti” papildināt ar saviem pantiņiem. ”Arī Anna gauži rauda Zudis telefons un nauda Zaglis, maita, pūlī bija Biļetīti atpelnīja,” stāstu papildina rakstniece Dace Rukšāne-Ščipčinska.

Ar saviem pantiņiem un domugraudiem seko arī citi Twitter lietotāji.

 

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas