Tvīda brauciens jau astoto reizi pulcēs retro cienītājus

0 komentāri

Nākamsestdien, 7. maijā, ikviens aicināts piedalīties Rīgas spilgtākajā velokultūras notikumā – Rīgas Tvīda braucienā, kas šogad notiks astoto reizi.

Tvīda brauciens ir dzīvespriecīga velosipēdu parāde, kas kļuvusi par tradīciju visās pasaules metropolēs no Sanfrancisko līdz Tokijai. Arī Rīgā tas jau astoto gadu sola pulcēt simtiem velobraucēju un modes cienītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piedalīties Tvīda braucienā iespēja ir ikvienam. “Viss, kas vajadzīgs, ir velosipēds un gaumīgs ietērps – sākot ar 19. gadsimta frakām un vakarkleitām un beidzot ar sešdesmito gadu rokenrola modi. Kā katru gadu, arī šogad izcilāko tērpu autoriem būs sarūpētas īpašas balvas,” stāsta Tvīda brauciena rīkotāji.

Foto

Tvīda brauciena “dienaskārtība”:

  • Pulcēšanās, reģistrēšanās, iesildīšanās Esplanādē no plkst. 14.00
  • Tvīda brauciena starts plkst. 16.00
  • Ballīte Spīķeri – radošais kvartālā no plkst. 17.00
  • Apbalvošanas ceremonija plkst. 18.00. Muzikālus priekšnesumus sniegs grupas Keksi un Laika Suns.

Par tradīciju kļuvušais Tvīda brauciens jeb retro velosipēdu un tērpu parāde būs Rīgas velonedēļas noslēguma sarīkojums. Tvīda braucienu rīko Latvijas Veclaiku divriteņu klubs un Ērenpreiss Bicycles.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas