TV šovu zvaigznes veltījuma dziesmu Parīzes teroraktā cietušajiem cilvēki notur par Eirovīzijas provi…

1 komentārs

“Godīgi sakot, tā dziesma tapa vienas dienas laikā. Bija ļoti liela iedvesma, uzreiz sarunāju studiju un uzreiz ierakstīju,” raidījumam Bez Tabu stāsta mūziķe Laura Raila. Viņa bija viena no tām, kas pēc melnās piektdienas Parīzē steidza izteikt muzikālu līdzjūtību teroraktā cietušajiem un viņu ģimenēm.

“Sestdienas vakars, man šķita, bija tieši tas laiks, kad cilvēkiem vajadzēja dzirdēt konkrēto dziesmu un varbūt lūgties kopā, jo domu spēks ir spēcīgs. Francija ir tik tuvu, un es atklāti saku – man ir bail!” atzīstas Raila.

Vērīgākie televīzijas skatītāji dziedošo Lauru Railu atceras no TV šoviem Dziedošās ģimenes un Okartes skatuve. To, ko uz ielas cilvēki saka par šo dziesmu, noskaidro raidījuma Bez Tabu žurnālista Artūra Špaka sagatavotajā sižetā!

FOTO

VIDEO

AUDIO

1 komentārs

TOP komentāri

  • Austra Vidina
    +1

    Austra Vidina

    Meitene cenšās piesaistīt sev uzmanību izmantojot aktuālu momentu.

    20.11.2015 15:13

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas