Tūristiem nakti tagad iespējams pārlaist taksometrā

0 komentāri

Vārdi ”Ņujorka” un ”lēta ceļošana” parasti neiet roku rokā. Taču kāds amerikāņu uzņēmējs piedāvā diezgan neparastā veidā pārlaist nakti Manhetenā – pāris kvartālu attālumā no lepnām pieczvaigžņu viesnīcām iespējams nakšņot tikai par nepilniem 40 dolāriem.

Tiem, kuri vēlas pārlaist nakti kādā no Manhetenas viesnīcām 10 minūšu gājiena attālumā no Taimskvēra un citām tūristu iecienītām vietām, parasti jārēķinās ar salīdzinoši prāviem rēķiniem. Tagad iespēja caur savas naktsmītnes logu raudzīties uz Manhetenas debesskrāpju kontūrām pavērusies arī mazbudžeta ceļotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāds uzņēmējs uz Manhetenas robežas, Īstriveras otrā krastā, Kvīnsā ielas malā novietotus taksometrus un mikroautobusus pārveidojis par divvietīgiem viesnīcu numuriņiem. Lētākais no tiem maksā 22 dolārus par nakti.

Uzņēmējs atzīst, ka parasti klientu pirmais jautājums ir – bet kā ir ar labierīcībām? Tās gan jāmeklē pašam, taču atjautīgais viesnīcnieks ir izveidojis sarakstu ar apkārtesošajiem bāriem un restorāniem, kas neiebilst, ja cilvēki no malas lieto viņu tualetes telpas.

Līdz šim savdabīgās naktsmītnes jau apmeklējuši vairāk nekā 350 klientu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas