Tūkstošiem entuziastu met izaicinājumu forelēm

0 komentāri

Dienvidkorejā ar vērienu atklāts zemledus makšķerēšanas festivāls. Tas pulcējis tūkstošiem šīs nodarbes entuziastu no daudzām pasaules valstīm.

Spītējot salam, vairāk nekā 150 tūkstoši zemledus makšķernieku pulcējušies Dienvidkorejā, kur sācies ikgadējais zemledus makšķerēšanas festivāls. Tas notiek Gangvonas provincē 120 kilometrus uz ziemeļiem no galvaspilsētas Seulas. Makšķernieku galvenais loms ir forele. Nepacietīgākajiem ir iespēja zivis ķert ar rokām, īpaši izveidotā baseinā.

Festivāls ir ieguvis starptautisku popularitāti. Atklāšanas dienā bija ieradušies apmēram pieci tūkstoši viesu no ārzemēm.

Zemledus makšķerētāja no Francijas stāsta, ka nav cerējusi tikt pie loma, bet noķērusi veselas četras zivis, kuras turpat uz vietas arī pagatavos.

Festivāls, kas ilgs līdz 1. februārim, tiek rīkots kopš 2003. gada, un tas kļuvis par vienu no galvenajiem pasākumiem visas valsts mērogā. Tā rīkotāji lēš, ka kopumā festivālu būs apmeklējis vairāk nekā miljons viesu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas