Tualete Rīgas centrā garāmgājējiem kā uz delnas jeb neveiksmīgā stikla siena

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Saulei apspīdot “Forum Cinemas” logus, cilvēkiem, kas atrodas iepretī uz ielas vai tuvējā kafejnīcā, visai labi redzami vīriešu tualetes apmeklētāju silueti brīdī, kad viņi veic to darbību, kādēļ tualetē ieradušies.

Par to eksperimentā pārliecinājās arī raidījums “Bez Tabu”, kura skatītāja iesūtīja vēstuli ar šādu sūdzību – to, kā tualetē dabiskās vajadzības nokārto vīrieši, gribot negribot, esot jāvēro pretim esošās kafejnīcas apmeklētājiem.

Tiesa gan, minētajā tualetē sastaptie vīrieši paši pārāk nepārdzīvo par šo faktu. “Tas jau ir tikai siluets, to būtu ļoti grūti atpazīt,” raidījumam “Bez Tabu” norādīja tur satiktais Edgars. Viņš arī norādīja, ka visai neierasti ir, apmeklējot tualeti, pa logu vērot pilsētas ainu – satiksmes un cilvēku pārvietošanos.

“Forum Cinemas” darbinieki stāsta, ka problēmu jau cenšas risināt, vīriešu tualetē izlīmējot filmu plakātus, lai kaut nedaudz nosegtu dabisko vajadzību kārtotājus.

Vairāku gadu laikā šī bijusi pirmā sūdzība par “caurspīdīgo tualeti”.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas