Tualete Rīgas centrā garāmgājējiem kā uz delnas jeb neveiksmīgā stikla siena

0 komentāri

Saulei apspīdot ”Forum Cinemas” logus, cilvēkiem, kas atrodas iepretī uz ielas vai tuvējā kafejnīcā, visai labi redzami vīriešu tualetes apmeklētāju silueti brīdī, kad viņi veic to darbību, kādēļ tualetē ieradušies.

Par to eksperimentā pārliecinājās arī raidījums ”Bez Tabu”, kura skatītāja iesūtīja vēstuli ar šādu sūdzību – to, kā tualetē dabiskās vajadzības nokārto vīrieši, gribot negribot, esot jāvēro pretim esošās kafejnīcas apmeklētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa gan, minētajā tualetē sastaptie vīrieši paši pārāk nepārdzīvo par šo faktu. ”Tas jau ir tikai siluets, to būtu ļoti grūti atpazīt,” raidījumam ”Bez Tabu” norādīja tur satiktais Edgars. Viņš arī norādīja, ka visai neierasti ir, apmeklējot tualeti, pa logu vērot pilsētas ainu – satiksmes un cilvēku pārvietošanos.

“Forum Cinemas” darbinieki stāsta, ka problēmu jau cenšas risināt, vīriešu tualetē izlīmējot filmu plakātus, lai kaut nedaudz nosegtu dabisko vajadzību kārtotājus.

Vairāku gadu laikā šī bijusi pirmā sūdzība par “caurspīdīgo tualeti”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas