Tu nekad neticēsi, kurš jaunajā filmā tēlos Maiklu Džeksonu – vai šovbiznesā briest skandāls?

1 komentārs

Drīzumā tiks uzsākti filmēšanas darbi britu filmai Beat it, kas būs par popmūzikas karaļa Maikla Džeksona dzīvi. Fani vēlas, lai viņa lomu spēlētu kāds baltais aktieris, jo, piemēram Džozefs Fainss, kurš vairāk zināms kā aktieris no mākslas filmas Iemīlējies Šekspīrs, ir izvēlēts par Džeksona atveidotāju īsfilmā Elizabete, Maikls un Marlons, raksta portāls Page Six.

Šī īsfilma būs par braucienu, kas saglabājies baumu stāsta līmenī. Tajā Popa karalis brauca kopā ar Holivudas zvaigznēm Marlonu Brando un Elizabeti Teilori. Par aktieri, kas spēlēs Džeksonu, fani nebija sajūsmā, bet gan tieši pretēji – tika publicēti vairāk neapmierinājuma pilni tvīti ar retoriskiem jautājumiem – vai tad tiešām neatradās neviens melnādainais aktieris, kas tēlo Viņu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pat pats aktieris atzīst, ka tas viņam būs milzīgs izaicinājums. “Tā ir komēdija, kurā attēlots brauciens, kas kļuvis par urbāno leģendu. Tajā attēlotas Maikla attiecības ar Lizu Teilori un Marlonu Brando,” klāstīja Fainss.

Īsfilma jau ir gatava, un pavisam drīz tā tiks izrādīta Lielbritānijā.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Fan
    0

    Fan

    Maikls Džeksons pats oprai 1993 intervija teica, ka viņš ir katigoriski pret, ka viņu tēlos baltais. Un šitais čalis vispār neizskatās pēc viņa!

    29.01.2016 09:25

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas