Tu kaut ko tādu kādreiz esi redzējis – sniega tornado!

0 komentāri

Daba ir viena nepielūdzama un neizzināma parādība, kas dzīvo līdzās un mūsos iekšā. Teju katru dienu tiek atklāts kaut kas tāds, ar ko iepriekš cilvēks nebija saskāries. Šis gan nav nekāds jaunums, bet tomēr ne pārāk bieži sastopams precedents – tornado, kas veidojas no sniega.

Spriežot pēc komentāriem, kas pievienoti šim YouTube video, notikums norisinājies Austrijā, kādā no kalnu kūrortiem, un filmētājs ir vienkārši parasts tūrists, kurš atbraucis iemēģināt savas jaunās slēpes. Parasto tornado esam redzējuši neskaitāmās filmās, arī uguns tornado vairs nav nekāds jaunums cilvēkam, īpaši Austrālijā un ASV dienvidu štatos, kur bieži vien tas sastopams mežu ugunsgrēku laikos, tagad pasaule tiek iepazīstināta arī ar sniega tornado!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas