Trīs videospēles, kuru izplatīšana tika pārtraukta to brutalitātes dēļ

0 komentāri

2. Fallout 3 – Austrālija

2/4

Carmageddon – Vācija un Lielbritānija

Foto: Flickr

Foto: Flickr

Spēle uz datora iznāca 1997. gadā, un tā bija muļķīgi jautra, turklāt varēja sagādāt ciešanas pat pašam spēlētājam, ja nu gadījumā kāds nespēja panest asinis, jo tādu bija daudz. Ļoti daudz. Vācijā šo spēli bija iespējams iegādāties pagrīdes veikaliņos, un arī tikai tad, ja biji sasniedzis pilngadību. Turklāt šī spēles versija bija krietni atšķaidīta – noasiņojušu zombiju vietā vāciešiem bija jāskatās uz raustīga paskata robotiem un jāiztiek ar kaitinošiem skaņu efektiem.

Savukārt, Lielbritānijā tai sākumā bija jāveic zināmas izmaiņas, lai šajā valstī ļautu to tirgot, taču tiesas ceļā Carmageddon spēle varēja atgūt savu oriģinālo versiju. Pa to laiku gan liela daļa “geimeru” jau bija to ieguvuši, pateicoties tajā laikā strauji augošajam internetam.

2. Fallout 3 – Austrālija

2/4
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas