Trakā pasaule jeb kādas muļķības cilvēki pastrādājuši alkohola iespaidā

0 komentāri

To, cik veselībai kaitīga ir grādīgā dzira, domājams, nav jāskaidro. Tikai ar ļoti spilgtiem piemēriem varam lieku reizi atgādināt, kas var notikt, ja ar alkoholiskajiem dzērieniem sanāk “pārforsēt”, – vari attapties uz zirga, dzenoties pakaļ zilonim vai pat ar savu mājas mīlu striptīzbārā. Piedāvājam ieskatu no pasaules prakses, kādus brīnumus cilvēki sastrādājuši alkohola iespaidā.

Vīrietis kā savu personu apliecinošu dokumentu cenšas izmantot tako…

Foto: Flickr

Foto: Flickr

Ja nu kāds nezina, tako ir ass meksikāņu ēdiens, un tas, kā zināms, nav pieņemts kā oficiāls un legāls identifikācijas dokuments, taču kāds puisis Flordijā, ASV, domāja citādāk. Metjū Falkners tika atrasts piedzēries un aizmidzis pie automašīnas stūres, un tajā brīdī viņš centās izdarīt liktenīgo gājienu – policistiem parādīt tako kā savu identifikācijas dokumentu. Lieki piebilst, ka tas nenostrādāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas