Toreiz un tagad: Jānis Stībelis pirms 10 gadiem un tagad!

0 komentāri

Raidījums Bez Tabu ieskatījās savā atmiņu kladē, kur pirms 10 gadiem intervēja mūziķi un izdevēju Jāni Stībeli. Žurnāliste Sabīne Svītiņa lūdza ieskatīties viņam sižetā un komentēt, kas tad mainījies par šiem gadiem.

Dziedātājs, skatoties uz sevi, nosaka: “Nu, pazīt var! Tāds vasarīgs esmu, sižetā ar kolēģiem laikam spēlējām golfu. Arprāts, 10 gadu… Tas it kā nav daudz, bet nav arī maz.” Stībelis parādīto sižetu atceras un atzīst, ka toreiz golfu spēlējis diezgan labi, jo regulāri piedalījies turnīros, ko rīkoja Platforma Records.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašreiz Stībelis darot to pašu, ko pirms desmit gadiem, vienīgi golfu metis pie malas: “Arī nodarbojos ar mūziku un izdodu ierakstus. Pats, redz, esmu kļuvis par izdevēju. Nekas neapstājas – plānots doties uz Lielbritāniju, lai ierakstītu albumu angļu valodā.” Kādas lietas vēl mūziķim plānā, vairāk skaties raidījuma Bez Tabu sižetā.

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas