Tēvus māca rotaļāties ar bērniem

0 komentāri

Londonā darbu sākusi ”tēvu akadēmija”. Tajā tēvi, kuri ikdienā pārāk daudz aizraujas ar darbu, tiek mācīti, kā brīvajos brīžos radoši rotaļāties ar saviem bērniem.

Tā dēvētā “tētu akadēmija” Londonā izveidota pēc tam, kad pētījumi atklāja, ka daudziem britu tēviem ir grūtības uzturēt veselīgu līdzsvaru starp savu darba un ģimenes dzīvi.

32% atzina, ka viņi ar saviem bērniem ļoti maz spēlējas un īsti to neprot darīt, jo ir pārāk aizņemti ar karjeru ārpus mājas.

Kāds tēvs stāsta, ka viņš darba dienās atgriežas mājās tad, kad dēls jau dodas gulēt. Nedēļas nogalēs laiks būtu, bet nav pietiekami iemaņu, lai kopā ar atvasi ko aizraujošu uzmeistarotu. Tāpēc viņš ir priecīgs apmeklēt jaundibināto akadēmiju, lai apgūtu prasmes, ko vēlāk varētu nodot savam bērnam.

Akadēmijas vadītājs zinātnieks Jans Vongs norāda, ka vecāku attieksme pret lietām ir svarīgākā, kas veido viņu bērnu uzskatus par pasauli un izglītību.

”Tēvu akadēmijā” nodarbības notiek reizi nedēļā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas