Tēvus māca rotaļāties ar bērniem

0 komentāri
Tēvus māca rotaļāties ar bērniem
Foto: Thomas Hawk, Flickr.com

Londonā darbu sākusi ”tēvu akadēmija”. Tajā tēvi, kuri ikdienā pārāk daudz aizraujas ar darbu, tiek mācīti, kā brīvajos brīžos radoši rotaļāties ar saviem bērniem.

Tā dēvētā “tētu akadēmija” Londonā izveidota pēc tam, kad pētījumi atklāja, ka daudziem britu tēviem ir grūtības uzturēt veselīgu līdzsvaru starp savu darba un ģimenes dzīvi.

32% atzina, ka viņi ar saviem bērniem ļoti maz spēlējas un īsti to neprot darīt, jo ir pārāk aizņemti ar karjeru ārpus mājas.

Kāds tēvs stāsta, ka viņš darba dienās atgriežas mājās tad, kad dēls jau dodas gulēt. Nedēļas nogalēs laiks būtu, bet nav pietiekami iemaņu, lai kopā ar atvasi ko aizraujošu uzmeistarotu. Tāpēc viņš ir priecīgs apmeklēt jaundibināto akadēmiju, lai apgūtu prasmes, ko vēlāk varētu nodot savam bērnam.

Akadēmijas vadītājs zinātnieks Jans Vongs norāda, ka vecāku attieksme pret lietām ir svarīgākā, kas veido viņu bērnu uzskatus par pasauli un izglītību.

”Tēvu akadēmijā” nodarbības notiek reizi nedēļā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas